Digital design agency

Обговорити проект

Ми в числах

Наш успіх

93

Розроблено сайтів

129

Налагоджено рекламних компаній Google Adwords

4

Років в сфері розробки сайтів

Про нас

Ми — команда фахівців в сфері IT, робимо кожну роботу унікальної
Нас рекомендують, отримавши бажаний результат у вигляді прибутку або трафіку
Колектив — з душею підходить до розробки, втілюючи в ній всі наші-ваші задумки і ідеіктів

Останні роботи

www.chp.partners

Сайт для консалтингової компанії

www.parket-profi.com

Сайт для виробника паркету

www.upm.net.ua

Сайт для ТОВ "Укрпожмонтаж"

protasov-food.com.ua

Сайт для доставки їжі

www.imbirdigital.by

Сайт для інтернет-агентства

www.zhyriakova.com.ua

Сайт для дизайнера інтер'єру

Дивитися всі роботи

Ціни

Сайт візитка

сайт-візитка з короткою інформацією про вашу послугу-діяльність.

від 2000 грн

сайт Корпоративний

Інформаційний сайт для фірми, компанії, агенства на 4-6 і більше сторінок.

від 4000 грн

Сайт Landing page

Односторінковий сайт для продажу послуги або невеликої кількості товару цільової аудиторії.

від 2500 грн

Сайт інтернет магазин

Ресурс для продажів товару через інтернет.

від 6000 грн

Сайт портал

Великий-об'ємний сайт, на приклад: новинний портал або файлообмінник, де можуть бути: різні анкети,
фото-відео файли, статті та багато іншого.

від 5000 грн

Додаткові послуги

Ми можемо надати Вам якісний і надійний хостинг, техпідтримку, наповнення сайту, аналітику та багато іншого.

від 100 грн

Контакти

Голосіївский проспект 132

+38-073-4455-490 - viber, telegram

+38-098-4543-099

joie.com.ua - skype

info@joie.com.ua

Створення сайтів в Києві і Україні

Створення сайтів - це головна спеціалізація веб-студії joie, наші фахівці мають більше 8 років досвіду в сфері IT, а сама студія існує вже більше 2 років, ми любимо свою роботу і намагаємося робити кожну роботу краще, застосовуючи набутий досвід і знання .

Наша студія може запропонувати Вам різні рішення: розробку веб-сайтів, сайтів візиток, корпоративних сайтів, landing page і інтернет магазинів. Ми індивідуально підходимо до кожної роботи, все залежить від Ваших цілей, часто необхідний просто сайт-візитка або невеликий Лендінгем для невеликих цілей і якісного результату, ми готові гарантувати Вам професійну роботу.

Для максимально ефективного результату ми аналізуємо Ваших конкурентів що б створити сайт краще, ніж у них і дати Вам перевагу в веб світі. Для розробки функціонального сайту, ми можемо так само запропонувати Вам: розробку логотипу, написання унікального контенту для сайту, фотозйомку і багато іншого. Замовте розробку сайтів у web-joie.

До початку створення сайту слід проаналізувати що буде в себе включати продукт виходячи з майбутньої аудиторії сайту, Ваших побажань, знайти унікальні рішення, яке виділить Вас в середовищі конкуренції. Розробка інтернет магазину, Лендінзі, сайту-візитки, корпоративного сайту або сайту порталу, ось серед чого нам належить зробити вибір, ми все обговоримо і дамо Вам сайт, який на 100% виконає своє завдання.

Сьогодні студія joie - одна з найбільш зростаючих компаній на ринку, ми робимо сайти за найдоступнішою ціною в сегменті якісної розробки сайтів в Києві і Україні.

Розробка сайту-візитки в Києві і Україні

Сайт візитка розробляється тоді, коли стоїть завдання передати користувачам коротку інформацію про Вас в інтернеті. Розробка такого сайту займає в середньому від 3 до 14 днів, ми зробимо красивий (унікальний) дизайн, він запам'ятається новим відвідувачам сайту і у них складеться правильне перше враження про Вас. Замовити сайт візитку можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту-візитки під конкретно Вашу послугу і всі погодження з Вами, зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити сайт візитку в Києві буде максимально просто, якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми легко можемо працювати з Вами віддалено.

Розробка корпоративного сайту в Києві і Україні

Корпоративний сайт розробляється для більшого бізнесу, фірми або компанії з 4-6 сторінками, фото галереєю, інформаційними сторінками і багатьом іншим, що обговорюється перед початком розробки такого сайту. Розробка корпоративного сайту (сайту компанії) займають в середньому від 7 до 21 дня, ми придумаємо гарний (унікальний і незабутній) дизайн, він буде залучати нових відвідувачів сайту і у них складеться правильне, приємне перше враження про Вашу діяльність. Замовити корпоративний сайт можна зателефонувавши нам, написавши на пошту або заповнивши коротку форму «Залишити заявку». Ми підберемо дизайн сайту під конкретно Вашу послугу або виробництво, всі погодження з Вами, зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий веб-ресурс. Замовити корпоративний сайт в Києві буде максимально просто, якщо ж Ви перебуваєте в іншій області України - ми легко можемо працювати з Вами віддалено.

Розробка Landing page в Києві і Україні

Якщо у Вас є послуга або невелику кількість товару, то створення Лендінзі може залучити багато клієнтів і дати Вам більше заявок, дзвінків і продажів. Ми робимо якісні, які продають, адаптивні під всі екрани, кросбраузерності і красиві лендінговие веб-сторінки. Ми надамо Вам дизайн Лендінзі виходячи з топових західних тенденцій веб-дизайну. Напишемо унікальні, які продають тексту для landing page з якісними, продуманими заголовками для правильної подачі товару або послуги відвідувачу сайту.

Замовити Лендінгем у нас просто і доступно, зверніться до нас і отримаєте безкоштовну консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з розробкою сайтів в Києві, Україні.

Розробка Інтернет магазину в Києві і Україні

Коли Ви визначилися що хочете продавати через інтернет і у вас товару більше, ніж для звичайного Landing page, то ми запропонуємо Вам створення інтернет магазину на найпопулярніших і зручних CMS (система управління сайтом).

Інтернет магазин буде продавати Ваш товар, буде фільтр товарів, корзина, оформлення покупки, може здійснити оплату через онлайн платіжні системи через захищений (https) протокол, можемо передбачити мультивалютність і багатомовність інтернет магазину для продажу за кордон або ж іноземцям. Створення інтернет магазину у нашій студії займе від 14 днів до 1-2 місяців, в залежності від ряду поставлених нам завдань. Ми підберемо дизайн магазина під конкретно Ваш товар, всі погодження з Вами, зверстаємо сайт, протестуємо його роботу і запустимо 100% працюючий інтернет магазин.